top of page
LOGO2.png

NASZ  TEAM

mrug.jpg

Małgorzata Mrug

Od 22 lat jest aktywna zawodowo. Przez 13 lat pracowała na stanowiskach menedżerskich. Swoje doświadczenie czerpie z bardzo różnych branż i kultur organizacyjnych, począwszy od jednej z największych korporacji spożywczych, po prywatną firmę telekomunikacyjną sektora MŚP. Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada uprawnienia pedagogiczne do kształcenia w zakresie wiedzy o społeczeństwie i przedsiębiorczości. Podyplomowo kształciła się w zakresie psychologii zarządzania, mediacji i negocjacji oraz zarządzania wartością klienta. Ukończyła Akademię Trenera na WSB w Poznaniu. Jest certyfikowany coachem ICC, a także Akredytowanym konsultantem Insights Discovery, Insights Navigator, Discovery Full Circle, TTI Success Insights oraz Extended DISC.

Anna Nowak
paulina.jpg

Paulina Kirschke

Dziennikarka, reporterka, wydawczyni, autorka programów telewizyjnych. Pracowała m.in. jako dziennikarka w Telewizji WTK, Radio RMI, Telewizji Biznes, Polsat News. Współpracowała z Głosem  Wielkopolskim, Gazetą Wyborczą i Akademickim Studio Filmowym. Przez ostatnie lata związana z PR.

Zorganizowała i prowadziła wiele konferencji i eventów - m.in. Wielkopolskie Forum Szerokopasmowe, konferencje dotyczące Partnerstwa Publiczno-Prywatnego i E-zdrowia.
Prowadzi Fundację im. Julii Woykowskiej oraz podcasty: Kobiety Jak Rakiety. 

Paulina Kirschke
Zrzut ekranu 2020-11-20 o 17.44.09.png

Agata Grenda

Przez 15 lat menedżerka kultury i projektów międzynarodowych, specjalizująca się w dyplomacji publicznej – była wicedyrektorką, a następnie dyrektorką Instytutu Kultury Polskiej w Nowym Jorku, przez cztery lata szefowała też Departamentowi Kultury w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Obecnie prowadzi własną firmę Grenda Produkcja. Kultury, w której łączy pracę dla kultury i biznesu w obszarze PR, produkcji, copywritingu, fundrisingu i warsztatów. Wśród jej klientów znaleźli się m.in.: Miasto Poznań, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, agencja V5 Group (dla Grupy Tubądzin), FANDOM, Estrada Poznańska, Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, festiwal Jazz Juniors, portal lubimyczytac.pl i inni.

Od dwóch lat prowadzi warsztaty z budowania i pielęgnowania sieci kontaktów pt. „Mam plecy i nie zawaham się ich użyć”, a także warsztaty z zakresu savoir vivre i etykiety w biznesie i instytucjach oraz zagadnień związanych z zarządzaniem kulturą.

Agata Grenda
Zrzut ekranu 2020-11-20 o 17.43.52.png

Joanna Ossowska-Rodziewicz

Inżynierka z wykształcenia i przedsiębiorczyni z wyboru i zamiłowania. Jest absolwentką Politechniki Poznańskiej oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. W 2008 ukończyła studia doktoranckie na SGH w Warszawie, a w roku 2015 studia Executive MBA, realizowane przez Aalto University School of Business w Helsinkach oraz WSB w Poznaniu.

 

Absolwentka nowatorskiego Singularity University w Silicon Valley, który powołali światowi wizjonerzy: Peter H. Diamandis i dr Ray Kurzweil. Uniwersytet prowadzony przy współpracy z NASA i Google jest miejscem kształtowania liderów z międzynarodowych środowisk.

 

Jest współzałożycielką technologicznej firmy FIBARO produkującej urządzenia do bezprzewodowego inteligentnego domu i współwłaścicielką agencji marketingowej OMI Media House oraz inwestorką w projektach deweloperskich.

 

NIedawno powołała do życia nową organizację skoncentrowaną na produkcji zestawów edukacyjnych z zakresu STEM  (Science Technology Engineering,  Mathematics) dla dzieci wczesnoszkolnych SmartBee. W ramach tej idei chce zmienić postrzeganie nauki przez dzieci i rodziców jako trudnej i wymagającej dziedziny. Zależy jej szczególnie na aktywizacji dziewczynek i jak najwcześniejszym wprowadzeniu ich w meandry nauk ścisłych.

Joanna Ossowska
Zrzut ekranu 2020-11-20 o 17.43.26.png

Marta Mazurek

Radna Miasta Poznania, specjalistka ds. polityki równości i różnorodności w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, przewodnicząca Zespołu ds. polityki równości i różnorodności powołanego przez prezydenta Poznania. Do samorządu weszła po wielu latach pracy akademickiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, gdzie m.in. wykładała na poznańskich gender studies oraz współkoordynowała największy w Polsce projekt badawczy dotyczący podręczników szkolnych pt. „Gender w podręcznikach”. Jako pierwsza w historii Poznania pełnomocniczka prezydenta ds. przeciwdziałania wykluczeniom przyczyniła się do zmiany mapy miasta, w którym w 2018 r. 26 ulic i placów otrzymało swoje patronki. W uznaniu za to Poznań znalazł się wśród 13 miast europejskich "Gender Equal Cities"(2019 r.). Z jej inicjatywy systemowo realizowane są zajęcia z edukacji antydyskryminacyjnej w poznańskich szkołach finansowane z budżetu Wydziału Oświaty.

Marta Mazurek
Zrzut ekranu 2020-11-20 o 17.43.08.png

Sabina Sadecka

Psycholożka, psychoterapeutka, nauczycielka psychologii i psychoterapii. Od lat popularyzuje rzetelną wiedzę psychologiczną - poprzez założony przez nią wraz z Marią Sitarską portal opsychologii.pl, pisanie dla ogólnopolskich czasopism i eksperckie audycje (jest częstym gościem m.in. audycji “Problem z głowy” i “Mała czarna” na antenie Radio Poznań). Uczy terapii akceptacji i zaangażowania w całej Polsce (ostatnio również coraz częściej online). Specjalizuje się w terapii traumy i tym kawałkiem swojej wiedzy dzieli się na warsztatach, wykładach i pisząc o nim w różnorakich artykułach. Uczy psychologii studentów SWPS w Poznaniu. Ma swój prywatny gabinet w Poznaniu, na Sołaczu

Sabina Sadecka
Zrzut ekranu 2020-12-02 o 12.55.10.png

Katarzyna Dworaczyk

Od momentu, kiedy poznała "Porozumienie bez Przemocy" Marshalla Rosenberga wprowadza je do swojego życia; w pracy, na szkoleniach,  w rodzinie. Od 2013 jest certyfikowaną mediatorką. Do zawodu trenerki przygotowała się w Akademii Trenerów Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. 

Od trzech lat prowadzi warsztaty i wykłady, przedstawiając własny model towarzyszenia w konflikcie.

Pracuje jako terapeutka metodą Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS). Fascynują ją interakcje między ludźmi, mediacje zewnętrzne i wewnętrzne. Wierzy, że  czasem warto wybrać bycie szczęśliwym, zamiast posiadania racji.

Katarzyna Dworaczyk
debska.jpg

gościni specjalna:

Kinga Dębska

Reżyserka, scenarzystka, pisarka i dokumentalistka. Jej dwa najgłośniejsze filmy to „Moje córki krowy” i „Zabawa, Zabawa”. Kinga z czułością przygląda się swoim bohaterkom, zarówno tym z filmów dokumentalnych, jak i fabularnych. Często stawia je w trudnych sytuacjach, jakby sprawdzała: która wyjdzie z życiowej pułapki o własnych siłach, a która się podda.

 

Reżyser to wciąż – stereotypowo – męskie zajęcie, kobiet wykonywujących ten zawód jest zaledwie kilkanaście procent. Reżyserki to prawdziwe liderki – mają wizję, do której muszą przekonać nie tylko aktorów i aktorki, ale też wszystkich innych ludzi pracujących na planie. No i przede wszystkim – producentów, który podejmuje decyzję, czy film opłaca się robić.

Kinga Dębska
Katarzyna Kałek
Zrzut ekranu 2020-12-02 o 12.58.19.png

Katarzyna Kałek-Dekert

Katarzyna łączy wiele umiejętności. Jest  architektką wnętrz, PR-owcem oraz dyplomowaną wizażystką. To wszystko sprawia, że jak nikt inny potrafi spojrzeć na każdą z nas i wydobyć to, co w nas najciekawsze. 

Od kilkunastu lat zajmuje się szeroko pojętym wizażem. Pracuje na planach zdjęciowych, sesjach fotograficznych. Ogromny nacisk kładzie na pracę z klientem indywidualnym. Maluje, układa włosy, prowadzi szkolenia z nauki makijażu. Wierzy, że najważniejsze, to czuć się dobrze w swoim ciele - i do tego właśnie przekonuje wszystkie kobiety.

bottom of page